Produkty

 • Zástupný symbol

  Zvířatka s medem a bílou čokoládou 100g

  33 
 • Pohanková kaše instantní 200g

  28 
 • Zástupný symbol

  Křupky čokoládové s karamelem 100g

  33 
 • Zástupný symbol

  Křupky medové s perníkovým kořením 100g

  33 
 • Křupky jogurt a jahoda 100g

  33 
 • Ovesné vločky bez lepku 300g

  32 

Sezónní produkty

Škola volá, holá holá!!! Nabízíme Vám jako vhodnou svačinku pro Vás nebo Vaše děti, na výlety nebo jenom tak jako pochutinu naše směsi oříšků a sušeného ovoce. Dvě nové směsi neobsahují žádný přídavný cukr ani ovoce upravované oxidem siřičitým a jsou balené v znovu uzavíratelných sáčcích (tzv. doypack zip sáčky), jedná se o OŘÍŠKOVÝ MIX 200g a DOBROU SVAČINKU 120g. Dalšími novinkami jsou FIT SMĚS 150g a TROPIK SMĚS 200g. Ostatní směsi najdete v kategorii zdravé svačinky. Přejeme dobrou chuť a věříme, že nejen energeticky ale i chuťově jsme pro Vás připravili příjemnou kombinaci.

O nás

Jsme ryze česká společnost, která je na českém trhu již od roku 2006. Od samého začátku fungování naší společnosti NATURA Hustopeče se orientujeme na výrobky zdravé výživy a bezlepkové produkty.
Jsem certifikovanou balírnou na bio produkty. Našim cílem je poskytnout vždy ty nejlepší služby v oblasti balení potravin a vyhovět požadavkům zákazníka.
Naše zboží si můžete zakoupit v prodejnách zdravé výživy v celé ČR a SR, v maloobchodní síti COOP, Astur Qanto, MyFood, DM Drogerie, Pramen Brněnka a samozřejmě z tepla Vašeho domova na našem novém e-shopu.
 
Ing. Monika Sedláková
jednatel společnosti
NATURA Hustopeče, s.r.o.